18 444 60 23 zslacko@poczta.onet.pl
default-logo
Powiat Nowosądecki BIP

Technik agrobiznesu

2003 r.

  1. Adamczyk Artur
  2. Arendarczyk Lucyna
  3. Czelusta Edyta
  4. Dudzik Monika
  5. Forenda Joanna
  6. Kolasa Anna
  7. Kowalczyk Sylwia
  8. Kozieńska Agnieszka
  9. Kurnyta Agnieszka
  10. Łękawska Aneta
  11. Majewska Marta
  12. Mikulec Jan
  13. Pierzchała Monika
  14. Plata Jolanta
  15. Rola Joanna
  16. Stec Halina
  17. Strączek Joanna
  18. Wąchała Beata
  19. Zasadna Barbara
  20. Ząbek Agnieszka

Technik ekonomista

2004 r.

  1. Adamczyk Agnieszka
  2. Adamczyk Łucja
  3. Bulanda Małgorzata
  4. Cięciwa Anna
  5. Duda Elżbieta
  6. Franczyk Joanna
  7. Gałysa – Kulasik Barbara
  8. Knapczyk Bernadetta
  9. Kulasik Katarzyna
  10. Ludwin Paweł
  11. Mikołajczyk Anna
  12. Opyd Krystyna
  13. Ossowski Andrzej
  14. Piszczek Agata
  15. Pitwor Grzegorz
  16. Poparda Elżbieta
  17. Popławska Anna
  18. Puchomirski Jacek
  19. Runger Andrzej
  20. Rusnarczyk Iwona
  21. Szulc Krzysztof
  22. Tomasiak Małgorzata
  23. Twardowska Agnieszka
  24. Twardowska Maria
  25. Tworek Agata
  26. Tworek Barbara
  27. Wąchała Barbara
  28. Węglarz Anna
  29. Wrona Stefan

Technik rachunkowości

2005 r.

  1. Arendarczyk Stanisława
  2. Błachut Jadwiga
  3. Bołoz Tadeusz
  4. Bulanda Wioleta
  5. Cebula Anna
  6. Chlebek Monika
  7. Cwenar Iwona
  8. Czaja Katarzyna
  9. Faron Edyta
  10. Gałysa – Kulasik Barbara
  11. Gierczyk Anna
  12. Gorczowska Katarzyna
  13. Gromala Bartłomiej
  14. Groń Maria
  15. Jagieła Renata
  16. Kałużny Wojciech
  17. Kaszuba Anna
  18. Kowalczyk Łucja
  19. Kozub Lucyna
  20. Kurnyta Mirosław
  21. Majda Krzysztof
  22. Myjak Kinga
  23. Pitwor Krystyna
  24. Podgórska Maria
  25. Poparda Iwona
  26. Stec Maria
  27. Wąchała Barbara
  28. Wąchała Marek
  29. Wojtas Małgorzata

 

2006 r.

  1. Chrobak Bogusława
  2. Ćwikowska Zofia
  3. Gondek Marcin
  4. Grabiec Eryka
  5. Kaim Urszula
  6. Kalicińska Maria
  7. Kunicki Sławomir
  8. Kurnyta Monika
  9. Kwit Marzena
  10. Leszko Kinga
  11. Majerczak Bernadetta
  12. Majerczak Rafał
  13. Masiarz Katarzyna
  14. Mastalska Lucyna
  15. Mirek Mieczysław
  16. Monterian Jerzy
  17. Morzywołek Janina
  18. Mrówka Agnieszka
  19. Nowak Aneta
  20. Pogwizd Paweł
  21. Polakiewicz Sławomir
  22. Pomietło Małgorzata
  23. Rogoda Janina
  24. Sopata Joanna
  25. Sopata Monika
  26. Szulc Katarzyna
  27. Tomasiak Małgorzata
  28. Wąchała Jolanta
  29. Wąchała Magdalena
  30. Wąchała Renata
  31. Wnęk Małgorzata
  32. Zaurski Piotr

 

2007 r.

  1. Duda Krzysztof
  2. Dziedzina Dorota
  3. Gromala Michalina
  4. Jagieła Monika
  5. Janczura Monika
  6. Kamiński Mariusz
  7. Kowalczyk Marzena
  8. Kozik Adam
  9. Leśnicki Piotr
  10. Łęczycka Joanna
  11. Niemiec Anna
  12. Olchawa Katarzyna
  13. Potoniec Kinga
  14. Rusnarczyk Barbara
  15. Stec Katarzyna
  16. Witkowski Mariusz

 

2008 r.

  1. Chlebek Marcin
  2. Chlipała Ewa
  3. Franczyk Maria
  4. Koza Barbara
  5. Koza Ewa
  6. Kurzeja Wojciech
  7. Mozdyniewicz Kamil
  8. Szczepaniak Katarzyna
  9. Sikora Beata
  10. Wąchała Agnieszka
  11. Witkowska Natalia

 

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące

2008 r.

  1. Cebula Kinga
  2. Kamińska Monika
  3. Krawczyk Rafał
  4. Noworolnik Wojciech
  5. Pachut Joanna
  6. Pachut Julian