18 444 60 23 zslacko@poczta.onet.pl
default-logo
Powiat Nowosądecki BIP

Rocznik 2011-2015:

(Razem z Technikum Budownictwa):

Wychowawca: Lucyna Prostko

  1. Berdzik Paweł Piotr
  2. Biel Monika
  3. Bulanda Paulina
  4. Czepiel Małgorzata Monika
  5. Czepiel Monika Joanna
  6. Duda Mirosław Łukasz
  7. Garncarczyk Anna
  8. Gołdyn Katarzyna Zofia
  9. Kita Agnieszka Urszula
  10. Kurzeja Danuta Maria
  11. Nowak Justyna
  12. Udziela Marek Władysław
  13. Urbaniak Paulina Zofia
  14. Wąchała Michał Adam
  15. Wojtas Angelika Maria

 

Rocznik 2010-2014

Wychowawca: Wiesław Prostko

  1. Augustyniak Aneta
  2. Bober Joanna
  3. Bulanda Alicja
  4. Bulanda Sławomir
  5. Chlebek Paweł
  6. Dudzik Alicja
  7. Dziedzina Karolina
  8. Kozielec Magdalena
  9. Krzyśko Anna
  10. Krzyżak Mateusz
  11. Kudłacz Dorota
  12. Majewska Paulina
  13. Myjak Weronika
  14. Noworolnik Magdalena
  15. Opyd Daniel
  16. Piksa Tomasz
  17. Tomasiak Szymon
  18. Wąchała Anna
  19. Więcławek Rafał
  20. Wójcik Joanna
  21. Wysopal Magdalena
  22. Zygadło Artur

Rocznik 2009-2013

Wychowawca: Sabina Garwol

  1. Buczek Małgorzata
  2. Bugajski Kamil
  3. Chlipała Piotr
  4. Chrobak Bogumiła
  5. Czupryna Mateusz
  6. Dybiec Patrycja
  7. Gancarczyk Tomasz
  8. Głuc Artur
  9. Klimek Emilia
  10. Kubik Katarzyna
  11. Kucia Paweł
  12. Łacny Ewa
  13. Pomietło Piotr
  14. Rusnak Łucja
  15. Sopata Łukasz
  16. Sopata Monika
  17. Szlaga Piotr
  18. Więcławek Anna
  19. Zasadni Mateusz
  20. Zbozień Kamil
  21. Zbozień Katarzyna

 

Rocznik 2008-2012

Wychowawca: Jacek Kwit

  1. Bolliri Maria
  2. Bulanda Ewelina
  3. Czerwiński Dawid
  4. Duda Beata
  5. Gromada Dorota
  6. Jawor Agnieszka
  7. Jurkowski Piotr
  8. Klag Kinga
  9. Kleczko Joanna
  10. Konopka Agnieszka
  11. Kozielec Roman
  12. Kulig Sylwester
  13. Kurtyna Ewa
  14. Kurtyna Paulina
  15. Majewski Krzysztof
  16. Noworolnik Michał
  17. Opyd Natalia
  18. Pasternak Paulina
  19. Pierzchała Monika
  20. Pyrdoł Natalia
  21. Słabaszewska Jolanta
  22. Sopata Monika
  23. Talar Izabela
  24. Warzecha Angelika
  25. Zborowska Maria
  26. Ziemianek Ewa

 

Rocznik 2007- 2011

Wychowawca: Alina Pyrdoł

  1. Babeł Jarosław
  2. Bulanda Joanna
  3. Gromala Katarzyna
  4. Kamińska Marzena
  5. Kołodziej Agnieszka
  6. Kozielec Katarzyna
  7. Królczyk Kinga
  8. Kunicki Sylwester
  9. Kurnyta Jarosław
  10. Lizoń Joanna
  11. Majewski Piotr
  12. Michałczak Magdalena
  13. Mikołajczyk Ewelina
  14. Myjak Alina
  15. Pachut Jacek
  16. Podobińska Edyta
  17. Smajda Dariusz
  18. Topolska Wioleta
  19. Urbaniak Sylwia
  20. Wolańska Aneta

 

Rocznik 2006-2010

Wychowawca:

  1. Bodziarczyk Barbara
  2. Chrobak Renata
  3. Chryczyk Sławomir
  4. Dąbrowska Aleksandra
  5. Dybiec Sylwia
  6. Faron Kinga
  7. Florczyk Natalia
  8. Florjan Katarzyna
  9. Giemzik Małgorzata
  10. Gołdyn Agata
  11. Górak Sylwia
  12. Jawor Józef
  13. Kawecka Katarzyna
  14. Kawecki Krzysztof
  15. Klimek Natalia
  16. Kozielec Barbara
  17. Kulasik Konrad
  18. Otręba Ilona
  19. Pierzchała Ewelina
  20. Pierzchała Sławomir
  21. Rusnak Edyta
  22. Syjud Bogdan
  23. Szymczak Agnieszka
  24. Wąchała Agnieszka
  25. Zasadni Grażyna

 

Rocznik 2005-2009

Wychowawca:

  1. Barnaś Marta
  2. Bawełkiewicz Kinga
  3. Cedzidło Ewelina
  4. Chlipała Magdalena
  5. Czepielik Ewa
  6. Duda Weronika
  7. Florjan Piotr
  8. Gołąb Monika
  9. Gorczowska Joanna
  10. Kozielec Łucja
  11. Kozielec Natalia
  12. Król Wioletta
  13. Łacny Katarzyna
  14. Rusnak Paulina
  15. Siuta Joanna
  16. Stapkowicz Sylwia
  17. Ścianek Sławomir
  18. Wąchała Anna
  19. Wiatr Konrad
  20. Wójcik Mateusz
  21. Zabrzeska Kinga
  22. Zasadni Regina
  23. Ziajkowicz Łukasz
  24. Ziemianek Mateusz

 

Rocznik 2004-2008

Wychowawca: Wiesław Prostko

  1. Adamczyk Małgorzata
  2. Arendarczyk Joanna
  3. Bańkosz Bernadetta
  4. Cebula Marek
  5. Duda Janusz
  6. Florjan Joanna
  7. Gałysa Michał
  8. Groń Rafał
  9. Jurkowski Kazimierz
  10. Kanteluk Łukasz
  11. Kasprzak Paweł
  12. Kozielec Katarzyna
  13. Kropp Anna
  14. Kunicka Angelika
  15. Kurnyta Sławomir
  16. Majkrzak Beata
  17. Majkrzak Edyta
  18. Majkrzak Grzegorz
  19. Myjak Danuta
  20. Olewicka Anna
  21. Palkij Monika
  22. Pawlik Grażyna
  23. Peszek Michał
  24. Pustułka Adam
  25. Pyrdoł Agata
  26. Smoleń Michał
  27. Szlęk Mateusz
  28. Wąchała Grażyna
  29. Wąchała Jarosław

 

Rocznik 2003-2007

Wychowawca: Jan Plechta †  / Rozalia Szlęk

  1. Babik Sylwia
  2. Babuśka Paweł
  3. Barnaś Joanna
  4. Berg Tomasz
  5. Cepielik Joanna
  6. Chlebek Dorota
  7. Chrobak Krystyna
  8. Chryczyk Marek
  9. Czech Patrycja
  10. Duda Mariusz
  11. Faron Elżbieta
  12. Galiczowski Piotr
  13. Hryc Anna
  14. Kałużny Krzysztof
  15. Kołodziej Justyna
  16. Kulasik Paweł
  17. Kurzeja Natalia
  18. Kutwa Anna
  19. Magdziarczyk Grzegorz
  20. Mamak Marta
  21. Matyszczak Monika
  22. Najduch Beata
  23. Stępień Barbara
  24. Strzelec Marzena
  25. Tokarz Dorota
  26. Wąchała Dariusz
  27. Wójcik Zdzisław
  28. Wysopal Łukasz
  29. Zbozień Małgorzata