18 444 60 23 zslacko@poczta.onet.pl
default-logo
Powiat Nowosądecki BIP

Rocznik 2014-2017

Wychowawca: Bożena Lesiak

  1. Babik Patryk Krzysztof
  2. Berdzik Adriana
  3. Biel Stanisław
  4. Bielski Marek Paweł
  5. Bolsęga Piotr Grzegorz
  6. Bulanda Dominik
  7. Chlipała Damian Piotr
  8. Chlipała Paweł
  9. Czajka Agata Dorota
  10. Czajka Łukasz Józef
  11. Czajka Tomasz Ludwik
  12. Gromala Piotr Józef
  13. Jędrzejowski Radosław Piotr
  14. Karcz Kamila
  15. Knutelski Adrian
  16. Konopka Dominik
  17. Król Krzysztof Paweł
  18. Kulig Krzysztof Marek
  19. Kurzeja Paweł
  20. Lizoń Łukasz
  21. Mikołajczyk Przemysław Damian
  22. Olszak Kamil
  23. Podgórni Patryk Józef
  24. Słowik Łukasz Dawid
  25. Sokołowski Piotr Paweł
  26. Syjud Tomasz Paweł
  27. Szymczak Wojciech
  28. Tarchała Łukasz Andrzej
  29. Turek Szymon Hubert
  30. Wąchała Dawid
  31. Wiercioch Marek Łukasz

 

Rocznik 2014-2017

Wychowawca: Anna Brodowska

  1. Augustyniak Małgorzata Stanisława
  2. Brzeczek Beata Daria
  3. Chlebek Rafał Tomasz
  4. Duda Ewa Katarzyna
  5. Faron Renata Karolina
  6. Franasowicz Piotr
  7. Gorczowski Mateusz Damian
  8. Kasprzak Patryk
  9. Knutelska Renata
  10. Kowalski Eryk Sebastian
  11. Kozielec Grzegorz Piotr
  12. Królczyk Marek Jan
  13. Lipień Sebastian Dominik
  14. Łazarczyk Mateusz
  15. Magdziarczyk Grzegorz Józef
  16. Matyszczak Aneta
  17. Najduch Adam Mateusz
  18. Najduch Agata
  19. Opyd Konrad
  20. Rusnak Marta Maria
  21. Rusnarczyk Mariola Magdalena
  22. Węglarz Adrian Krzysztof
  23. Wyrostek Piotr
  24. Zasadni Dominika

 

Rocznik 2013-2016

Wychowawca: Magdalena Jagieła

  1. Brusiński Daniel
  2. Chrobak Damian
  3. Faron Rafał Marian
  4. Giemzik Krzysztof
  5. Giemzik Szymon Tomasz
  6. Gromala Bartłomiej Kamil
  7. Jagieła Piotr Paweł
  8. Kaczor Daniel Józef
  9. Majerski Piotr Krzysztof
  10. Majkrzak Kamil Adam
  11. Podgórni Robert Andrzej
  12. Rusnarczyk Jarosław
  13. Stręczyk Robert Andrzej
  14. Strug Mateusz
  15. Szlaga Mateusz Jan
  16. Tomasiak Mateusz Szymon
  17. Turek Mirosław Stanisław
  18. Urbaniak Łukasz Damian
  19. Wąchała Krystian Kacpe
  20. Duda Szymon Jan
  21. Porębski Szymon Jakub

 

Rocznik 2013-2016

Wychowawca: Piotr Romański

  1. Adamczyk Dawid Jarosław
  2. Barnaś Katarzyna Elżbieta
  3. Chlipała Sabina Anna
  4. Dąbrowski Kamil Marek
  5. Faron Łukasz
  6. Gardoń Ewelina Maria
  7. Giba Katarzyna Anna
  8. Kawa Magdalena Ola
  9. Konopka Magdalena Maria
  10. Król Zbigniew Kacper
  11. Krzak Krzysztof Stefan
  12. Kucharski Szymon Piotr
  13. Lipień Ewelina Maria
  14. Majerski Mateusz Adam
  15. Marcisz Dominika Agata
  16. Mentel Stanisław
  17. Noworolnik Daniel Stanisław
  18. Polczyk Patrycja Teresa
  19. Rusnarczyk Karolina Zofia
  20. Szczepaniak Aneta Maria
  21. Tarchała Celina Zofia
  22. Tukalski Oskar Mirosław
  23. Więcławek Dorota Maria
  24. Wlezień Małgorzata Elżbieta
  25. Wyrostek Dawid Mikołaj
  26. Zubek Julia Zofia

 

Rocznik 2012-2015

Wychowawca: Małgorzata Lechowicz

  1. Adamczyk Katarzyna Barbara
  2. Babeł Ewelina Maria
  3. Banach Adam Andrzej
  4. Brzeczek Natalia
  5. Cebula Karolina Natalia
  6. Ciesielka Iwona Janina
  7. Ciureja Renata
  8. Duda Ewelina Łucja
  9. Duda Lidia Karolina
  10. Duszyńska Sylwia Władysława
  11. Franczyk Ewelina
  12. Franczyk Monika Maria
  13. Kramarczyk Wioleta Bernadetta
  14. Kryczka Łukasz
  15. Kurzeja Anna Agnieszka
  16. Leszko Joanna Weronika
  17. Mikołajczyk Beata Magdalena
  18. Mrówka Dorota
  19. Polczyk Agnieszka Małgorzata
  20. Rusnarczyk Paulina
  21. Stec Maria Małgorzata
  22. Wlezień Leszek Piotr
  23. Wnęk Łukasz
  24. Zasadnia Sylwia Maria
  25. Zbozień Kinga Małgorzata
  26. Zegarlińska Sylwia Ewa

 

Rocznik 2012-2015

Wychowawca: Stanisław Myjak

  1. Adamczyk David
  2. Bawełkiewicz Andrzej Marcin
  3. Bodziarczyk Piotr Łukasz
  4. Bolsęga Grzegorz
  5. Chrobak Dominik
  6. Faron Marcin
  7. Faron Rafał
  8. Gancarczyk Sławomir Stanisław
  9. Jaworski Wojciech
  10. Kozielec Andrzej
  11. Kusyk Andrzej Piotr
  12. Mąka Marek Józef
  13. Piszczek Jakub
  14. Ruciński Grzegorz Adam
  15. Wąchała Artur Tomasz
  16. Wąchała Maksymilian Andrzej
  17. Wąchała Tomasz Stanisław
  18. Wojtas Daniel Marek
  19. Zborowski Marek Mieczysław

 

 

Rocznik 2012-2015

Wychowawca: Alina Pyrdoł

  1. Bielak Daniel Baltazar
  2. Chlipała Piotr Wojciech
  3. Chrobak Bożydar Maciej
  4. Chryczyk Łukasz
  5. Chryczyk Stanisław Szymon
  6. Duda Szczepan
  7. Fudala Mariusz
  8. Górak Sebastian Ryszard
  9. Groń Michał Józef
  10. Janeczek Artur Dariusz
  11. Janeczek Łukasz Krzysztof
  12. Janiarczyk Wojciech Bartłomiej
  13. Jasiurkowski Szymon Marcin
  14. Kołodziej Kamil Tadeusz
  15. Koza Albert Stanisław
  16. Królczyk Krzysztof
  17. Kurzeja Wojciech Jan
  18. Lasyk Jan Łukasz
  19. Leszko Adrian Krzysztof
  20. Lizoń Mariusz Piotr
  21. Ossowski Jakub
  22. Ruman Remigiusz Piotr
  23. Słabaszewski Przemysław Józef
  24. Szczepaniak Bogusław Aleksander
  25. Stróżczyk Dawid Sebastian
  26. Wąchała Krzysztof Marek
  27. Wiercioch Tomasz Adam
  28. Kwit Sylwester Józef
  29. Opyd Michał Jacek
  30. Klag Mariusz Tomasz

Rocznik 2011-2014

Wychowawca:

  1. Brzegowski Adam
  2. Cebula Mariusz
  3. Chrobak Kamil
  4. Dziedzina Andrzej
  5. Gierczyk Dominika
  6. Gorczowska Sabina
  7. Janeczek Jan
  8. Klag Damian
  9. Kołaciak Daniel
  10. Królczyk Sylwester
  11. Kuziel Damian
  12. Lipień Arkadiusz
  13. Łazarz Monika
  14. Majchrzak Sylwia
  15. Owsianka Paweł
  16. Owsianka Sebastian
  17. Pach Jarosław
  18. Podgórski Jacek
  19. Rusnarczyk Kamil
  20. Stec Mariusz
  21. Urbaniak Wojciech
  22. Zasadni Arkadiusz
  23. Zasadni Łukasz
  24. Ziemianek Dawid
  25. Klag Grzegorz
  26. Więcławek Przemysław
  27. Faron Grzegorz
  28. Hilger Krzysztof
  29. Jawor Albert

Rocznik 2010-2013

Wychowawca:

  1. Bawełkiewicz Mariusz
  2. Bednarz Kamil
  3. Bednarz Mateusz
  4. Brzegowski Dariusz
  5. Cebula Grzegorz
  6. Cebula Marek
  7. Chrobak Marek
  8. Duda Andrzej
  9. Dudzik Grzegorz
  10. Faron Witold
  11. Franasowicz Krzysztof
  12. Gołdyn Piotr
  13. Gołdyn Sylwester
  14. Huza Marcin
  15. Janczura Jacek
  16. Janeczek Daniel
  17. Kluziak Marcin
  18. Knutelska Kinga
  19. Kowalczyk Grzegorz
  20. Królczyk Krystian
  21. Kurnyta Grzegorz
  22. Kuziel Marcin
  23. Leszko Paweł
  24. Lizoń Sebastian
  25. Łazarczyk Szczepan
  26. Majerek Marek
  27. Majkrzak Kamil
  28. Mikołajczyk Damian
  29. Mikołajczyk Jakub
  30. Niewiadomy Dominik
  31. Noworolnik Stanisław
  32. Obrzud Adam
  33. Pachut Piotr
  34. Smutek Dariusz
  35. Szczepaniak Krzysztof
  36. Szczepaniak Witold
  37. Szlaga Marcin
  38. Wielosik Kamil
  39. Więcławek Marcin
  40. Wlezień Michał
  41. Wójcik Andrzej
  42. Zięba Łukasz

Rocznik 2009-2012

Wychowawca:

  1. Borzęcki Andrzej
  2. Czech Dominik
  3. Dąbrowski Marcin
  4. Dziedzina Józef
  5. Faron Damian
  6. Faron Grzegorz
  7. Flik Magdalena
  8. Głód Ewelina
  9. Gorczowski Tomasz
  10. Gromala Dariusz
  11. Gromala Katarzyna
  12. Groń Marcin
  13. Grucel Karolina
  14. Kaim Paweł
  15. Konopka Łukasz
  16. Kozielec Andrzej
  17. Kramarczyk Katarzyna
  18. Kramarczyk Władysław
  19. Kryczka Sebastian
  20. Kulig Paweł
  21. Magdziarczyk Wojciech
  22. Mikołajczyk Piotr
  23. Myjak Krzysztof
  24. Nogawka Łucja
  25. Nowak Tomasz
  26. Obrzud Małgorzata
  27. Ogiela Dawid
  28. Opyd Aneta
  29. Pierzchała Sylwia
  30. Piksa Rafał
  31. Piszczek Roman
  32. Polczyk Natalia
  33. Rusnak Patryk
  34. Rusnarczyk Łukasz
  35. Tarchała Jacek
  36. Tomaśko Monika
  37. Zabrzeska Marcelina
  38. Zasadni Mateusz

Rocznik 2008-2011

Wychowawca:

  1. Babik Krzysztof
  2. Bandyk Paweł
  3. Barnaś Adam
  4. Bodziarczyk Mateusz
  5. Brzeczek Marcin
  6. Chojnacki Grzegorz
  7. Chlipała Dawid
  8. Chlipała Przemysław
  9. Chrobak Dariusz
  10. Dąbrowski Wiesław
  11. Duda Agata
  12. Duda Marcin
  13. Duda Przemysław
  14. Duszuński Jan
  15. Franasowicz Szymon
  16. Giemzik Paweł
  17. Gołdyn Mariusz
  18. Gromala Tomasz
  19. Groń Beata
  20. Grzywnowicz Łukasz
  21. Hebda Janusz
  22. Jaworski Marcin
  23. Kluska Damian
  24. Kołaciak Łukasz
  25. Kołek Piotr
  26. Krajewski Łukasz
  27. Król Krzysztof
  28. Królczyk Józef
  29. Kula Damian
  30. Kulig Andrzej
  31. Kurzeja Krystyna
  32. Kurzeja Krzysztof
  33. Kwiatek Przemysław
  34. Leśnicki Wojciech
  35. Leśniowska Wioleta
  36. Ligas Bernadetta
  37. Majerczak Rafał
  38. Mastalerz Andrzej
  39. Michałczak Teresa
  40. Mrówka Roman
  41. Pierzchała Damian
  42. Podgórski Mateusz
  43. Ruciński Michał
  44. Sajdak Michał
  45. Skupień Jakub
  46. Sokołowski Andrzej
  47. Syjud Marek
  48. Urbaniak Beata
  49. Wąchała Kamil
  50. Wąchała Piotr
  51. Wysopal Artur
  52. Wysopal Grzegorz
  53. Zasadni Robert
  54. Zasadni Sylwia
  55. Zbozień Jacek

Rocznik 2007-2010

Wychowawca:

  1. Barnaś Mateusz
  2. Barnaś Stanisław
  3. Bawełkiewicz Marcin
  4. Baziak Sebastian
  5. Biel Jarosław
  6. Biel Kazimierz
  7. Bieniek Tomasz
  8. Cebula Krzysztof
  9. Cebula Stanisław
  10. Cedzidło Dorota
  11. Chlebek Grzegorz
  12. Chrobak Gościsława
  13. Duda Marian
  14. Faron Agnieszka
  15. Faron Daniel
  16. Floryan Daniel
  17. Gałysa Katarzyna
  18. Garncarczyk Adam
  19. Hilger Jakub
  20. Jarek Kazimierz
  21. Jawor Mateusz
  22. Job Paweł
  23. Jurkowska Joanna
  24. Klimek Iwona
  25. Konopka Paweł
  26. Kucia Jerzy
  27. Kucia Tomasz
  28. Kurzeja Daniel
  29. Majda Daniel
  30. Marks Joanna
  31. Moskal Andrzej
  32. Myjak Tomasz
  33. Nogawka Mateusz
  34. Ogorzały Adrian
  35. Opyd Paweł
  36. Pachut Paweł
  37. Pierzchała Paulina
  38. Pierzchała Urszula
  39. Polczyk Dawid
  40. Rusnarczyk Krzysztof
  41. Smajda Andrzej
  42. Stradomska Renata
  43. Stróżczyk Zuzanna
  44. Szczepaniak Joanna
  45. Tomasiak Arkadiusz
  46. Tomczyk Ewelina
  47. Turek Józef
  48. Twardowska Irena
  49. Urbaniak Tomasz
  50. Wąchała Aleksandra
  51. Wnęk Roman
  52. Wójcik Bernadetta
  53. Wysopal Artur
  54. Zborowski Łukasz

Rocznik 2006-2009

Wychowawca:

  1. Babeł Damian
  2. Babik Andrzej
  3. Bawełkiewicz Piotr
  4. Bieniek Łukasz
  5. Błachut Janusz
  6. Bodziarczyk Patrycja
  7. Brzeźna Jolanta
  8. Cebula Danuta
  9. Cebula Katarzyna
  10. Chlipała Łukasz
  11. Chlipała Sławomir
  12. Chrobak Adam
  13. Chryczyk Jacek
  14. Duda Krzysztof
  15. Dziedzina Stanisław
  16. Flik Roman
  17. Foks Jadwiga
  18. Franczyk Wojciech
  19. Fudala Agnieszka
  20. Giba Marcin
  21. Gromala Witold
  22. Jawor Daniel
  23. Jawor Piotr
  24. Klag Rafał
  25. Klimczak Marta
  26. Kołodziej Jolanta
  27. Kozielec Marcin
  28. Kozieński Dariusz
  29. Kuziel Paweł
  30. Lasyk Roman
  31. Ligas Maria
  32. Lizoń Tadeusz
  33. Łazarz Maria
  34. Łękawski Sławomir
  35. Majkrzak Damian
  36. Marks Robert
  37. Masiarz Łukasz
  38. Mrówka Andrzej
  39. Nogawka Ewa
  40. Owsianka Małgorzata
  41. Poparda Jakub
  42. Sopata Marek
  43. Staroń Mariusz
  44. Stec Albert
  45. Stec Jan
  46. Stec Magdalena
  47. Strug Krzysztof
  48. Turek Grzegorz
  49. Tworek Agata
  50. Wójcik Dominik
  51. Zegarliński Grzegorz

Rocznik 2005-2008

Wychowawca:

  1. Baran Bartosz
  2. Basta Marek
  3. Baziak Anna
  4. Bodziarczyk Sabina
  5. Bulanda Agnieszka
  6. Cebula Paweł
  7. Chlipała Wojciech
  8. Chrobak Krzysztof
  9. Chrobak Wojciech
  10. Cięciwa Krzysztof
  11. Dłubacz Grzegorz
  12. Dudzik Adrian
  13. Duszyńska Maria
  14. Faron Marek
  15. Flik Artur
  16. Franczyk Grzegorz
  17. Głód Agata
  18. Gołdyn Grzegorz
  19. Gorczowska Katarzyna
  20. Górska Katarzyna
  21. Gryc Sylwia
  22. Hebda Katarzyna
  23. Hilgier Łukasz
  24. Jagieła Marek
  25. Janeczek Marian
  26. Jasiurkowski Mirosław
  27. Jawor Grzegorz
  28. Jaworski Mateusz
  29. Klimek Marcin
  30. Koterba Maciej
  31. Kowalczyk Paweł
  32. Kramarczyk Teresa
  33. Królczyk Dorota
  34. Królczyk Małgorzata
  35. Krzyśko Agnieszka
  36. Kucia Mariusz
  37. Kułaga Roland
  38. Kurnyta Jarosław
  39. Kurnyta Łukasz
  40. Kurzeja Anna
  41. Łazarczyk Tomasz
  42. Łubik Grzegorz
  43. Majewska Marzena
  44. Masiarz Paulina
  45. Mierzwa Łukasz
  46. Mrówka Małgorzata
  47. Myjak Łukasz
  48. Noworolnik Grzegorz
  49. Obrzud Krzysztof
  50. Opyd Katarzyna
  51. Opyd Paweł
  52. Pawlik Józef
  53. Pierzchała Daniel
  54. Proński Paweł
  55. Pytel Andrzej
  56. Rdzawski Jakub
  57. Rusnarczyk Andrzej
  58. Rusnarczyk Dariusz
  59. Rusnarczyk Ewa
  60. Rusnarczyk Maria
  61. Słowik Łukasz
  62. Smajda Małgorzata
  63. Stec Matek
  64. Szmid Pawel
  65. Szymańska Iwona
  66. Turek Bożena
  67. Twardowski Sylwester
  68. Wąchała Gabriela
  69. Węglarz Jolanta
  70. Zięba Paweł

Rocznik 2004-2007

Wychowawca:

  1. Baziak Andrzej
  2. Bulanda Krzysztof
  3. Cebula Marcin
  4. Cebula Michał
  5. Chlipała Janusz
  6. Chlipała Marcin
  7. Chrobak Dawid
  8. Chrobak Krzysztof
  9. Chrobak Marek
  10. Czajka Jan
  11. Czajka Lucjan
  12. Dłubacz Jolanta
  13. Duda Joanna
  14. Dunikowska Paulina
  15. Duszyński Robert
  16. Dziędziel Damian
  17. Faron Henryk
  18. Faron Józef
  19. Faron Piotr
  20. Gabryś Zachariasz
  21. Gorczowski Grzegorz
  22. Górski Arkadiusz
  23. Jasiak Katarzyna
  24. Jawor Mariusz
  25. Kluska Iwona
  26. Kozik Łukasz
  27. Konopka Katarzyna
  28. Konstanty Andrzej
  29. Kozielec Damian
  30. Kramarczyk Anna
  31. Kramarczyk Karolina
  32. Królczyk Piotr
  33. Kulig Damian
  34. Kurzeja Alicja
  35. Ligas Agata
  36. Ligas Katarzyna
  37. Ligas Monika
  38. Lizoń Małgorzata
  39. Łazarz Jolanta
  40. Majewski Mateusz
  41. Mazur Elżbieta
  42. Mąka Paweł
  43. Migacz Łukasz
  44. Mikołajczyk Maciej
  45. Mrówka Łukasz
  46. Nowak Beata
  47. Opyd Jan
  48. Opyd Jolanta
  49. Pach Robert
  50. Pachut Kinga
  51. Pałka Beata
  52. Polakiewicz Kinga
  53. Proński Krzysztof
  54. Rusnarczyk Jacek
  55. Rusnarczyk Paulina
  56. Sikora Łukasz
  57. Stelmach Agnieszka
  58. Świechowski Tomasz
  59. Świnka Grzegorz
  60. Talar Leszek
  61. Tarchała Monika
  62. Udziela Krzysztof
  63. Wąchała Kinga
  64. Wnęk Stanisław
  65. Wójcik Kinga

Rocznik 2003-2006

Wychowawca:

  1. Barnaś Sławomir
  2. Baziak Paweł
  3. Bober Józef
  4. Brzeczek Piotr
  5. Cebula Adam
  6. Chrobak Grzegorz
  7. Dudzik Sylwester
  8. Filipowski Piotr
  9. Franczyk Grzegorz
  10. Franczyk Sylwester
  11. Głuc Szymon
  12. Gołdyn Andrzej
  13. Gromala Paweł
  14. Jawor Piotr
  15. Jaworski Mariusz
  16. Kałuziński Rafał
  17. Kamiński Tomasz
  18. Kasprzak Mikołaj
  19. Klimecka Maria
  20. Klimek Józef
  21. Kołodziej Grażyna
  22. Koterba Michał
  23. Kozłecki Piotr
  24. Królczyk Andrzej
  25. Królczyk Janusz
  26. Kulig Paweł
  27. Kurzeja Paweł
  28. Lasyk Paweł
  29. Lizoń Janusz
  30. Lizoń Waldemar
  31. Łazarczyk Bogdan
  32. Majewski Dominik
  33. Marek Jerzy
  34. Marek Sebastian
  35. Mikołajczyk Krzysztof
  36. Oleś Stanisław
  37. Opyd Mirosław
  38. Orkisz Marcin
  39. Orkisz Tomasz
  40. Osowski Adam
  41. Pachut Julian
  42. Pałka Janusz
  43. Pierzga Michał
  44. Proński Jarosław
  45. Różycka Katarzyna
  46. Syjud Marcin
  47. Symela Rafał
  48. Tokarz Ewa
  49. Tokarz Piotr
  50. Turek Marek
  51. Warzecha Przemysław
  52. Wąchała Wojciech
  53. Węglarz Szymon
  54. Wójciak Łukasz
  55. Zięba Rafał
  56. Krupa Piotr
  57. Rusnarczyk Grzegorz
  58. Bielska Małgorzata
  59. Brzeźna Wiesława
  60. Cebula Kinga
  61. Czelusta Ewelina
  62. Dąbrowski Leszek
  63. Duda Krzysztof
  64. Dziedzina Leszek
  65. Jawor Beata
  66. Jurkowska Małgorzata
  67. Kamińska Monika
  68. Waligórska Ewelina
  69. Król Joanna
  70. Kurzeja Monika
  71. Kuziel Grzegorz
  72. Ligas Andrzej
  73. Łazarczyk Jolanta
  74. Łazarczyk Katarzyna
  75. Łazarczyk Sylwester
  76. Maciaszek Mateusz
  77. Mikołajczyk Sylwia
  78. Myjak Elżbieta
  79. Niewiadomy Rafał
  80. Noworolnik Wojciech
  81. Pachut Joanna
  82. Pierzga Katarzyna
  83. Pogwizd Monika
  84. Zabrzeski Krzysztof
  85. Słowik Krzysztof
  86. Ciesielka Grażyna
  87. Babik Krystyna
  88. Hebda Mariusz
  89. Lasyk Krystian
  90. Udziela Katarzyna

Rocznik 2002-2005

Wychowawca:

  1. Arendarczyk Anna
  2. Bandyk Jan
  3. Baran Stanisław
  4. Bąkowski Sławomir
  5. Bołoz Rafał
  6. Cedzidło Marcin
  7. Chlebek Szymon
  8. Chlebek Teresa
  9. Czech Marcin
  10. Czelusta Barbara
  11. Czepielik Paweł
  12. Czepielik Wojciech
  13. Dąbrowski Krzysztof
  14. Dłubacz Kazimierz
  15. Doliński Kamil
  16. Duda Monika
  17. Duda Tomasz
  18. Filipowski Łukasz
  19. Flik Grzegorz
  20. Gierczyk Katarzyna
  21. Głód Michał
  22. Gorczowska Monika
  23. Gromala Daniel
  24. Gruca Marek
  25. Hebda Beata
  26. Huza Mateusz
  27. Kasprzeak Dawid
  28. Klag Sławomir
  29. Klimecki Wojciech
  30. Konopka Grzegorz
  31. Kowalczyk Bożena
  32. Kulig Piotr
  33. Kurzeja Dorota
  34. Kuziel Rafał
  35. Kwiatkowski Pzemysław
  36. Kwit Kinga
  37. Lasyk Marcin
  38. Leśnicka Monika
  39. Lizoń Jerzy
  40. Lizoń Piotr
  41. Majewska Mirela
  42. Migacz Agnieszka
  43. Mikołajczyk Mateusz
  44. Mrówka Andrzej
  45. Mrówka Krzysztof
  46. Myjak Monika
  47. Pietryka Mirosław
  48. Piksa Adam
  49. Piksa Katarzyna
  50. Podgórni Krzysztof
  51. Polakiewicz Grzegorz
  52. Polakiwicz Katarzyna
  53. Rompalska Anna
  54. Rusnarczyk Helena
  55. Słowik Wojciech
  56. Sopata Sylwester
  57. Stachoń Kinga Turek Agnieszka
  58. Warzecha Piotr
  59. Wąchała Tomasz
  60. Wnęk Ewa
  61. Wyrostek Szczepan
  62. Wysopal Andrzej
  63. Zięba Stanisław
  64. Stróżczyk Dariusz
  65. Symela Eryk
  66. Szczepaniak Monika
  67. Szczepaniak Piotr
  68. Szmid Wojciech

Rocznik 2001-2004

Wychowawca:

  1. Adamczyk Barbara
  2. Adamczyk Dorota
  3. Baran Ewa
  4. Baran Józef
  5. Bieniek Kinga
  6. Bodziarczyk Monika
  7. Chrobak Grzegorz
  8. Duda Agata
  9. Duda Anna
  10. Duda Bernadetta
  11. Duda Małgorzata
  12. Duda Piotr
  13. Fijołek Andrzej
  14. Gabryś Olimpia
  15. Gorczowska Barbara
  16. Gromala Katarzyna
  17. Hebda Adam
  18. Kacan Wioletta
  19. Kamińska Dorota
  20. Kowalczyk Mariusz
  21. Kozicki Piotr
  22. Kozieńska Maria
  23. Łazarczyk Aneta
  24. Masiarz Małgorzata
  25. Mierzwa Małgorzata
  26. Mirek Małgorzata
  27. Myjak Joanna
  28. Myjak Krystyna
  29. Opyd Beata
  30. Rusnak Stanisław
  31. Salamon Kinga
  32. Skoczeń Mateusz
  33. Stec Agata
  34. Stec Edyta
  35. Talar Hubert
  36. Tokarz Paweł
  37. Twardowska Jolanta
  38. Wąchała Łukasz

Rocznik 2000-2003

Wychowawca:

  1. Adamczyk Mieczysław
  2. Babik Emilia
  3. Barnaś Paweł
  4. Bąkowska Ewa
  5. Bąkowska Wioletta
  6. Bednarczyk Joanna
  7. Biel Bożena
  8. Bielska Monika
  9. Brończyk Katarzyna
  10. Bulanda Grzegorz
  11. Bulanda Sławomir
  12. Cebula Jan
  13. Cebula Monika
  14. Cebula Sylwia
  15. Cepielik Paweł
  16. Chlebda Paweł
  17. Chrobak Andrzej
  18. Chryczyk Andrzej
  19. Ciesielka Łukasz
  20. Ciesielka Piotr
  21. Czajka Tomasz
  22. Czelusta Aneta
  23. Dąbrowska Małgorzata
  24. Domek Paweł
  25. Faron Maciej
  26. Faron Renata
  27. Foks Beata
  28. Franczyk Marcin
  29. Gabryś Paweł
  30. Gancarczyk Paweł
  31. Gądek Wojciech
  32. Giemzik Renata
  33. Gołdyn Rafał
  34. Grabiec Krzysztof
  35. Gromala Piotr
  36. Gromala Sławomir
  37. Guszkiewicz Angelika
  38. Guszkiewicz Mariusz
  39. Jagieła Jadwiga
  40. Janeczek Paweł
  41. Jawor Stanisław
  42. Jaworski Marcin
  43. Kaliciński Paweł
  44. Kamiński Łukasz
  45. Kędzior Janusz
  46. Knutelski Michał
  47. Kołodziej Barbara
  48. Koza Marek
  49. Kozielec Dominika
  50. Kozielec Wojciech
  51. Kozik Tomasz
  52. Królczyk Zbigniew
  53. Kucharski Rafał
  54. Kurnyta Grzegorz
  55. Kurnyta Marcin
  56. Kurzeja Jacek
  57. Kurzeja Rafał
  58. Kwit Monika
  59. Kyrcz Adam
  60. Łazarczyk Krzysztof
  61. Malinowska Greta
  62. Masiarz Adam
  63. Mastalerz Piotr
  64. Mastalski Adam
  65. Matusiewicz Joanna
  66. Mentel Andrzej
  67. Mierzwa Dorota
  68. Migacz Tomasz
  69. Mikołajczyk Dariusz
  70. Mirek Józef
  71. Młynarczyk Marcin
  72. Nowak Krzysztof
  73. Noworolnik Małgorzata
  74. Opyd Wojciech
  75. Ossowski Roman
  76. Pierzchała Marek
  77. Piszczek Agata
  78. Podgórski Grzegorz
  79. Podobiński Grzegorz
  80. Pogwizd Bożena
  81. Pogwizd Dorota
  82. Polakiewicz Paweł
  83. Potoniec Edyta
  84. Rozenek Małgorzata
  85. Rusnarczyk Agnieszka
  86. Rusnarczyk Anna
  87. Rusnarczyk Janusz
  88. Sarata Maciej
  89. Słowik Łukasz
  90. Smutek Waldemar
  91. Sołtys Wojciech
  92. Sopata Agnieszka
  93. Sopata Jolanta
  94. Spodnik Zbigniew
  95. Stec Justyna
  96. Szczepaniak Zofia
  97. Tokarczyk Aneta
  98. Turek Marek
  99. Urbaniak Paweł
  100. Wąchała Ewa
  101. Wąchała Monika
  102. Wójcik Mieczysław
  103. Wyrostek Iwona
  104. Wysopal Agnieszka
  105. Zasadni Wojciech
  106. Zięba Łukasz

Rocznik 1999-2002

Wychowawca:

  1. Barnaś Katarzyna
  2. Borzęcka Anna
  3. Buczek Anna
  4. Buczek Michał
  5. Cebula Józef
  6. Chlebek Danuta
  7. Chlebek Sławomir
  8. Chronowski Wojciech
  9. Czajka Krzysztof
  10. Czech Zofia
  11. Dudzik Łukasz
  12. Dziurny Bartosz
  13. Franczyk Joanna
  14. Gądek Łukasz
  15. Guszkiewicz Łukasz
  16. Hryc Jakub
  17. Jagieła Mariusz
  18. Janczura Janusz
  19. Janczura Wojciech
  20. Jurkowska Anna
  21. Jurkowska Renata
  22. Kałużny Andrze
  23. Kamińska Beata
  24. Kozielec Ewa
  25. Kurzeja Małgorzata
  26. Kuziel Małgorzata
  27. Kuziel Paweł
  28. Ligas Monika
  29. Ligas Sylwia
  30. Maciuszek Katarzyna
  31. Majchrzak Agata
  32. Mastalski Łukasz
  33. Mautel Maria
  34. Mężyk Paweł
  35. Mikołajczyk Dorota
  36. Mrówka Jakub
  37. Mrówka Karolina
  38. Myjak Piotr
  39. Pachut Sylwester
  40. Pasiud Maria
  41. Pierzchała Bernadetta
  42. Pietryka Marzena
  43. Polczyk Wioletta
  44. Rajczak Roman
  45. Rusnarczyk Grzegorz
  46. Sarata Beata
  47. Sobania Małgorzata
  48. Sochocka Mirosława
  49. Sopata Adam
  50. Sopata Beata
  51. Stec Katarzyna
  52. Syjud Mieczysław
  53. Tarchała Małgorzata
  54. Udzieła Michał
  55. Walkowicz Łukasz
  56. Wąchała Agnieszka
  57. Wojdyło Janusz
  58. Wójcik Kinga
  59. Wyrostek Jarosław
  60. Wysopal Aneta
  61. Zabrzeska Magdalena
  62. Zabrzeska Teresa
  63. Zabrzeski Wojciech
  64. Ziemianek Renata

Rocznik 1998-2001

Wychowawca:

  1. Biel Małgorzata
  2. Cebula Anna
  3. Chrobak Bożena
  4. Czajka Katarzyna
  5. Czech Jan
  6. Czech Wioletta
  7. Dłubacz Zofia
  8. Duda Bogusław
  9. Duda Krzysztof
  10. Gierczyk Bogusława
  11. Gromala Marek
  12. Groń Anna
  13. Groń Rafał
  14. Jagieła Barbara
  15. Jamińska Monika
  16. Kowalik Wojciech
  17. Kozielec Marcin
  18. Kozielec Piotr
  19. Królczyk Teresa
  20. Kucharski Marian
  21. Lisiura Andrzej
  22. Lizoń Elżbieta
  23. Łubik Paweł
  24. Motor Monika
  25. Pierzyńska Anna
  26. Rozenek Magdalena
  27. Rusnarczyk Zenon
  28. Sopata Mariusz
  29. Szlaga Jacek
  30. Warzecha Andrzej
  31. Wąchała Katarzyna
  32. Zielińska Cecylia

Rocznik 1997-2000

Wychowawca:

  1. Baran Robert
  2. Brzeczek Marta
  3. Buczek Barbara
  4. Cebula Katarzyna
  5. Chlipała Dorota
  6. Chlipała Monika
  7. Chrobak Elżbieta
  8. Czajka Anna
  9. Czelusta Małgorzata
  10. Czerwińska Maria
  11. Dobrzyński Łukasz
  12. Dudzik Ewa
  13. Dziedzina Anna
  14. Faron Lucyna
  15. Gancarczyk Jolanta
  16. Gardoń Joanna
  17. Gorczowska Marta
  18. Gucwa Zofia
  19. Hilgier Piotr
  20. Jadłowska Monika
  21. Jamińska Maria
  22. Jankowska Emilia
  23. Jasiurkowski Łukasz
  24. Karcz Wojciech
  25. Kępiak Jolanta
  26. Królczyk Helena
  27. Kulig Krzysztof
  28. Kurnyta Mirosław
  29. Kyrcz Maria
  30. Ligas Maciej
  31. Liptak Krzysztof
  32. Łazarczyk Teresa
  33. Malinowski Michał
  34. Mazurek Krystyna
  35. Michałczak Bogusław
  36. Migacz Jerzy
  37. Mikołajczyk Katarzyna
  38. Mrówka Marek
  39. Najduch Sławomir
  40. Noworolnik Daniel
  41. Piszczek Monika
  42. Piszczek Stanisław
  43. Polczyk Małgorzata
  44. Poparda Iwona
  45. Postrożny Sylwester
  46. Regiec Monika
  47. Rusnak Ewa

Rocznik 1996-1999

Wychowawca:

  1. Babik Sylwia
  2. Baran Krystyna
  3. Bieniek Zofia
  4. Chlebek Stanisława
  5. Chlipała Bernadetta
  6. Chlipała Ewa
  7. Chlipała Teresa
  8. Duda Dorota
  9. Duda Paweł
  10. Górski Andrzej
  11. Groń Janusz
  12. Groń Mariusz
  13. Groń Michał
  14. Grzelak Ewa
  15. Hebda Józef
  16. Janczura Anna
  17. Jasiurkowska Dorota
  18. Jasiurkowski Marcin
  19. Jawor Józef
  20. Kołodziej Anna
  21. Kozielec Halina
  22. Kurnyta Janusz
  23. Lizoń Stanisława
  24. Michałczak Grzegorz
  25. Noworolnik Bożena
  26. Olszak Rafał
  27. Opyd Piotr
  28. Owsianka Adam
  29. Podgórski Piotr
  30. Pomietło Michał
  31. Ptaszek Bernadetta
  32. Rucińska Agnieszka
  33. Szczygielska Małgorzata
  34. Trzepak Małgorzata
  35. Urbaniak Anna
  36. Wąchała Stanisław
  37. Zbozień Marta

Rocznik 1995-1998

Wychowawca:

  1. Baran Iwona
  2. Cebula Krzysztof
  3. Chwast Grzegorz
  4. Dąbrowska Elżbieta
  5. Dudzik Dariusz
  6. Faron Wojciech
  7. Florczyk Zofia
  8. Grabiec Marek
  9. Gromala Paweł
  10. Gucwa Ireneusz
  11. Janczura Wojciech
  12. Kaczmarczyk Anna
  13. Kiklica Barbara
  14. Kołodziej Andrzej
  15. Król Mirosław
  16. Kulig Janina
  17. Kurzeja Antoni
  18. Kuziel Renata
  19. Maciuszek Katarzyna
  20. Majerski Krzysztof
  21. Mikołajczyk Anna
  22. Myjak Andrzej
  23. Proński Grzegorz
  24. Rompalski Józef
  25. Talar Tomasz
  26. Tokarz Stanisław
  27. Turek Renata
  28. Walkowski Piotr
  29. Wąchała Bernadetta
  30. Wąchała Krzysztof
  31. Więcławek Teresa
  32. Zasadni Kinga

Rocznik 1994-1997

Wychowawca:

  1. Adamczyk Rafał
  2. Beniek Dorota
  3. Dąbrowska Maria
  4. Duda Franciszek
  5. Faron Jan
  6. Gardoń Katarzyna
  7. Gromala Jan
  8. Gromala Marian
  9. Hajduk Grażyna
  10. Jadłowski Grzegorz
  11. Jarek Tomasz
  12. Jawór Grażyna
  13. Jawór Kazimiera
  14. Kowalik Tomasz
  15. Kubsik Kinga
  16. Kulig Renata
  17. Kurnyta Henryk
  18. Kwit Krzysztof
  19. Liptak Kazimierz
  20. Masiarz Józef
  21. Mikołajczyk Daniel
  22. Mikołajczyk Jolanta
  23. Mrówka Tomasz
  24. Nogawka Paweł
  25. Opyd Wiesława
  26. Pierzchała Monika
  27. Piksa Kinga
  28. Pogwizd Marek
  29. Pogwizd Monika
  30. Stec Wacław
  31. Syjud Czesława
  32. Syjud Marek
  33. Śliwińska Monika
  34. Wąchała Adam
  35. Wąchała Grażyna

Rocznik 1993-1996

Wychowawca:

  1. Adamczyk Piotr
  2. Chlebek Maria
  3. Domek Andrzej
  4. Dziedzina Elżbieta
  5. Faltyn Renata
  6. Gamoń Elżbieta
  7. Gancarczyk Elżbieta
  8. Gierczyk Krystyna
  9. Gromala Agnieszka
  10. Gucwa Krzysztof
  11. Hebda Krzysztof
  12. Jagieła Maria
  13. Jasiurkowski Andrzej
  14. Jędraczka Jan
  15. Kałużna Kazimiera
  16. Kołodziej Stanisław
  17. Kurzeja Monika
  18. Kyrcz Tadeusz
  19. Łacny Barbara
  20. Majerska Iwona
  21. Opyd Iwona
  22. Opyd Maria
  23. Pelc Łukasz
  24. Piksiński Krzysztof
  25. Sopata Henryk
  26. Sopata Lucyna
  27. Stec Lucyna
  28. Urbaniak Danuta
  29. Wąchała Małgorzata
  30. Wąchała Paweł
  31. Wnęk Teresa
  32. Zasadni Anna
  33. Ziemianek Paweł
  34. Ziemianek Piotr

Rocznik1992-1995

Wychowawca:

  1. Bujko Jolanta
  2. Bujko Kinga
  3. Chrobak Teresa
  4. Chryczyk Barbara
  5. Duda Andrzej
  6. Faltyn Agnieszka
  7. Faron Małgorzata
  8. Gardoń Magdalena
  9. Giba Henryk
  10. Hebda Jakub
  11. Hyrc Agnieszka
  12. Jagieła Renata
  13. Janczura Katarzyna
  14. Jasiurkowska Anna
  15. Jurkowska Katarzyna
  16. Kajzar Katarzyna
  17. Kałużna Maria
  18. Kałużny Michał
  19. Kołodziej Anna
  20. Kurzeja Beata
  21. Kuziel Agata
  22. Kuziel Stanisław
  23. Kyrcz Agata
  24. Leszko Krzysztof
  25. Leszko Krzysztof
  26. Łazarz Maria
  27. Majchrzak Helena
  28. Miśtak Małgorzata
  29. Opyd Antonina
  30. Pierzchała Janusz
  31. Rusnak Katarzyna
  32. Rusnak Władysława
  33. Sopata Beata
  34. Sumecki Jan

Rocznik 1991-1994

Wychowawca:

  1. Bawełkiewicz Lucyna
  2. Bednarczyk Józefa
  3. Bodziony Ewa
  4. Celusta Kazimierz
  5. Dąbrowska Anna
  6. Duda Piotr
  7. Duda Renata
  8. Duda Wojciech
  9. Faron Krzysztof
  10. Gucwa Celina
  11. Hebda Zbigniew
  12. Kaim Barbara
  13. Kalicińska Józefa
  14. Królczyk Robert
  15. Krzyśko Jan
  16. Kurzeja Krzysztof
  17. Lasyk Barbara
  18. Mamala Anna
  19. Mieczkowska Wiesława
  20. Mikołajczyk Irena
  21. Mrówka Agata
  22. Nowak Marek
  23. Podobiński Marian
  24. Trzepak Grażyna
  25. Zbozień Barbara

Rocznik 1990-1993

Wychowawca:

  1. Babuśka Maria
  2. Brzeczek Maria
  3. Chlipała Jolanta
  4. Chrobak Zofia
  5. Cięciwa Elżbieta
  6. Czajka Czesław
  7. Czajka Irena
  8. Dąbrowski Wacław
  9. Faltyn Władysława
  10. Faron Danuta
  11. Florian Stefan
  12. Jandura Zofia
  13. Jędraczka Kazimierz
  14. Job Anna
  15. Kempa Janusz
  16. Komorek Iwona
  17. Kulig Jan
  18. Kyrcz Ryszard
  19. Ligas Beata
  20. Myjak Bernadetta
  21. Myjak Tadeusz
  22. Pawlik Krzysztof
  23. Pawlikowski Tomasz
  24. Polczyk Wiesława
  25. Rusnak Roman
  26. Sejud Bogumiła
  27. Sejud Piotr
  28. Wielowska Bożena
  29. Wiercioch Jadwiga
  30. Wójcik Janusz
  31. Wójcik Maria

Rocznik 1989-1992

Wychowawca:

  1. Adamczyk Małgorzata
  2. Adamczyk Piotr
  3. Bulanda Zofia
  4. Chlipała Józefa
  5. Chlipała Małgorzata
  6. Dąbrowski Paweł
  7. Groński Marek
  8. Hilger Andrzej
  9. Homerski Krzysztof
  10. Janczura Stanisław
  11. Kalicińska Małgorzata
  12. Klag Małgorzata
  13. Majerska Zofia
  14. Mieczkowski Stanisław
  15. Mrówka Andrzej
  16. Opyd Wioletta
  17. Postrożna Bernadetta
  18. Rabiański Adam
  19. Sopata Joanna
  20. Świechowski Wiesław
  21. Wąchała Elżbieta
  22. Wygrecka Lucyna
  23. Ząbek Stanisław

Rocznik 1988-1991

Wychowawca:

  1. Bednarczyk Maria
  2. Cedzidło Bogusława
  3. Chrobak Celina
  4. Czech Marek
  5. Duda Tadeusz
  6. Franczyk Dariusz
  7. Gardoń Józefa
  8. Grońska Maria
  9. Jagieła Zofia
  10. Komorek Krzysztof
  11. Liptak Zofia
  12. Łagos Wojciech
  13. Majerska Maria
  14. Majerska Teresa
  15. Maurer Krzysztof
  16. Mucha Monika
  17. Myjak Jan
  18. Najduch Sławomir
  19. Niemiec Maria
  20. Noworolnik Krystyna
  21. Pogwizd Lucyna
  22. Szczepaniak Emilia
  23. Talar Władysława
  24. Wlezień Eugeniusz
  25. Wojnarowska Maria

Rocznik 1987-1990

Wychowawca:

  1. Arendarczyk Maria
  2. Baziak Elżbieta
  3. Baziak Rafał
  4. Bulanda Jan
  5. Cempa Bronisława
  6. Chlipała Marek
  7. Chrobak Halina
  8. Faron Paweł
  9. Gabryś Barbara
  10. Hebda Krystyna
  11. Jagieła Maria
  12. Konopka Teofilia
  13. Ligas Maria
  14. Lisiecka Anna
  15. Matusiewicz Anna
  16. Mrówka Piotr
  17. Rusin Katarzyna
  18. Słabaszewska Bożena
  19. Staroń Danuta
  20. Szczepaniak Andrzej
  21. Śliwińska Grażyna
  22. Wójcik Helena
  23. Ząbek Agata

Rocznik 1986-1989

Wychowawca:

  1. Barnaś Sławomir
  2. Czajka Zofia
  3. Czepielik Józef
  4. Duda Janina
  5. Duda Stanisław
  6. Dziurny Ryszard
  7. Jagieła Dariusz
  8. Janczura Andrzej
  9. Kapłoniak Elżbieta
  10. Konopka Danuta
  11. Konopka Wojciech
  12. Ligas Barbara
  13. Myjak Antoni
  14. Owsianka Mieczysław
  15. Podkomórka Bożena
  16. Pokrzyk Tadeusz
  17. Potoniec Celina
  18. Rzepiel Danuta
  19. Słowik Aleksander
  20. Sopata Elżbieta
  21. Talar Andrzej
  22. Warzecha Stanisław
  23. Wójcik Paweł

Rocznik 1985-1988

Wychowawca:

  1. Cedzidło Jan
  2. Cepielik Zofia
  3. Czerwiński Marek
  4. Domek Józef
  5. Gałysa Barbara
  6. Gancarczyk Celina
  7. Jurkowska Barbara
  8. Klag Jadwiga
  9. Konopka Celina
  10. Kozik Celina
  11. Majerski Henryk
  12. Mrówka Stefania
  13. Myjak Maria
  14. Noworolnik Jan
  15. Pasiud Jan
  16. Piksa Maria
  17. Skut Maria
  18. Sopata Elżbieta
  19. Stec Celina
  20. Tomaszek Stanisław
  21. Turek Bogusława
  22. Ubik Janina
  23. Wąchała Jan
  24. Wlezień Stanisław
  25. Zborowski Krzysztof
  26. Zbozień Marek

Rocznik 1984-1987

Wychowawca:

  1. Biel Irena
  2. Biel Teresa
  3. Cedzidło Jan
  4. Chlipała Andrzej
  5. Duda Urszula
  6. Gołdyn Beata
  7. Kozicki Wojciech
  8. Kurzeja Antonina
  9. Kurzeja Regina
  10. Lipień Adam
  11. Mucha Agata
  12. Mucha Piotr
  13. Nogawka Zofia
  14. Podgórski Bogusław
  15. Pogwizd Marek
  16. Rusnarczyk Zofia
  17. Sejud Marian
  18. Skawińska Zofia
  19. Słabaszewski Stanisław
  20. Szczepaniak Janina
  21. Talarczyk Zbigniew
  22. Wnęk Henryk
  23. Wąchała Józef

Rocznik 1983-1986

Wychowawca:

  1. Arendarczyk Kazimierz
  2. Bafia Piotr
  3. Barnaś Anna
  4. Cebula Marek
  5. Cedzidło Stanisława
  6. Chronowska Celina
  7. Chryczyk Zbigniew
  8. Dąbrowski Karol
  9. Hebda Jan
  10. Janczura Jerzy
  11. Kałużny Wiktor
  12. Kołodziej Wiesława
  13. Kowalczyk Antoni
  14. Ligas Jacek
  15. Piszczek Ludwik
  16. Piszczek Wojciech
  17. Stanisz Leszek
  18. Stec Józef
  19. Więcławek Małgorzata
  20. Ziemianek Stanisław

Rocznik 1982-1985

Wychowawca:

  1. Babik Antoni
  2. Barnaś Stanisław
  3. Baziak Jan
  4. Cebula Rozalia
  5. Chlipała Marek
  6. Chrobak Helena
  7. Ciapała Maria
  8. Florjan Marek
  9. Forenda Maria
  10. Gonciarz Stefan
  11. Hebda Barbara
  12. Hilger Jan
  13. Kałużna Krystyna
  14. Konopka Genowefa
  15. Kowalczyk Tadeusz
  16. Kozielec Katarzyna
  17. Kozielec Mieczysław
  18. Kozieńska Bożena
  19. Kukuczka Adam
  20. Kurnyta Alina
  21. Kurnyta Bronisław
  22. Kurnyta Jan
  23. Ligas Zofia
  24. Łękawski Marian
  25. Mrówka Joanna
  26. Myjak Jan
  27. Potoniec Stanisław
  28. Potoniec Stanisława
  29. Talar Małgorzata
  30. Walkowska Lucyna
  31. Wąchała Kazimierz
  32. Wojtas Zdzisław
  33. Ziemianek Ludwika

Rocznik 1980-1983

Wychowawca:

  1. Adamczyk Andrzej
  2. Basta Jan
  3. Biel Adam
  4. Biel Bogusława
  5. Biel Józef
  6. Bujko Zbigniew
  7. Chmielowska Halina
  8. Czajka Maria
  9. Dąbrowski Zenon
  10. Duda Justyna
  11. Duduś Małgorzata
  12. Dybiec Barbara
  13. Gabryś Mieczysław
  14. Gancarczyk Stanisław
  15. Gromala Danuta
  16. Janczura Maria
  17. Jawor Zofia
  18. Kołaciak Józef
  19. Kozielec Stanisława
  20. Kozieńska Lucyna
  21. Kucharska Grażyna
  22. Kulig Elżbieta]
  23. Ligas Andrzej
  24. Łatka Celina
  25. Mrówka Teresa
  26. Myjak Krystyna
  27. Myjak Roman
  28. Noworolnik Stanisław
  29. Osiecka Barbara
  30. Piksińska Bogusława
  31. Polczyk Stanisław
  32. Pyrdoł Józefa
  33. Rusnarczyk Katarzyna
  34. Słabaszewska Stanisława
  35. Sopata Jan
  36. Sroka Maria
  37. Turek Zofia
  38. Twardowska Ewa
  39. Twardowska Stanisława
  40. Tworek Jan
  41. Wiatr Grzegorz
  42. Zahn Teresa
  43. Zaziąbło Jan

Rocznik 1979-1982

Wychowawca:

  1. Adamczyk Jan
  2. Babuśka Roman
  3. Baziak Jan
  4. Biel Krystyna
  5. Bieniek Maria
  6. Błachut Zofia
  7. Chrobak Teresa
  8. Ciesielka Krystyna
  9. Czaja Janina
  10. Dybiec Stanisław
  11. Faron Anna
  12. Faron Kazimierz
  13. Gałysa Adam
  14. Groń Bernadeta
  15. Hilger Jan
  16. Jagieła Stanisław
  17. Jurkowska Kazimiera
  18. Jurkowski Antoni
  19. Kałużny Józef
  20. Kęska Irena
  21. Kęska Józefa
  22. Kiklica Stanisław
  23. Kozieński Stanisław
  24. Kuziel Józef
  25. Lizoń Henryk
  26. Mikołajczyk Stanisław
  27. Myjak Józef
  28. Niewiadoma Danuta
  29. Niewiadoma Maria
  30. Ochotnicka Maria
  31. Pierzga Jadwiga
  32. Rzepiel Czesława
  33. Sopata Józef
  34. Udziela Jan
  35. Wąchała Barbara
  36. Więcławek Maria
  37. Zabrzeska Krystyna
  38. Zaziębło Małgorzata
  39. Zborowski Marian
  40. Zborowski Michał

Rocznik 1978-1981

Wychowawca:

  1. Bandyk Tadeusz
  2. Baran Maria
  3. Franczyk Aleksander
  4. Giba Henryk
  5. Gołdyn Stanisław
  6. Hebda Kazimierz
  7. Janiarczyk Zofia
  8. Jankowski Kazimierz
  9. Jawor Stanisław
  10. Jaworska Władysława
  11. Jurkowski Jan
  12. Kacwin Paweł
  13. Klag Stanisław
  14. Kozielec Czesław
  15. Kurzeja Anna
  16. Kurzeja Antoni
  17. Myjak Stanisława
  18. Sawina Ignacy
  19. Skawińska Elżbieta
  20. Sławecka Halina
  21. Stec Maria
  22. Sumecka Maria
  23. Tomaszek Grażyna
  24. Trzepak Janina
  25. Urban Henryk
  26. Wąchała Kazimierz
  27. Więcławek Jan
  28. Wójcik Józef
  29. Zbozień Józefa
  30. Zbozień Małgorzata
  31. Ziemianek Michał

Rocznik 1977-1980

Wychowawca:

  1. Babik Władysław
  2. Brzegowski Józef
  3. Dąbrowski Henryk
  4. Domek Zofia
  5. Dziedzina Marek
  6. Florjan Stanisław
  7. Groń Stanisława
  8. Hebda Anna
  9. Jaworska Maria
  10. Kęska Janina
  11. Kołodziej Stanisław
  12. Kowalczyk Józef
  13. Kozielec Maria
  14. Kurzeja Jan
  15. Kurzeja Jan
  16. Mrówka Anna
  17. Myjak Andrzej
  18. Pierzga Stanisław
  19. Piszczek Kazimierz
  20. Rusnarczyk Helena
  21. Stec Antoni
  22. Tokarz Alicja
  23. Tokarz Jadwiga
  24. Urbaniak Stanisław
  25. Waligóra Andrzej
  26. Waligóra Marian
  27. Wąchała Józef
  28. Wnęk Stanisław
  29. Wójcik Anna
  30. Zabrzeska Halina
  31. Zaziębło Kazimiera

Rocznik 1976-1979

Wychowawca:

  1. Babik Józef
  2. Cebula Halina
  3. Chlipała Czesława
  4. Duda Stanisław
  5. Faron Jan
  6. Gawlik Jan
  7. Gonciarz Stanisław
  8. Hebda Zofia
  9. Jawor Anna
  10. Kasprzak Marian
  11. Kulasik Michał
  12. Kurzeja Józef
  13. Ligas Andrzej
  14. Łacny Stanisław
  15. Maciuszek Janina
  16. Marek Janina
  17. Mrówka Jan
  18. Myjak Antoni
  19. Myjak Stanisław
  20. Nykoza Grzegorz
  21. Pasiud Stanisław
  22. Rusnarczyk Władysław
  23. Stec Józef
  24. Szczepaniak Maria
  25. Szczepaniak Stanisław
  26. Udziela Maria
  27. Wyrostek Maria
  28. Zabrzeski Stanisław
  29. Zachwieja Stanisława

Rocznik 1975-1978

Wychowawca:

  1. Banach Władysława
  2. Baran Stanisław
  3. Cebula Zofia
  4. Chwast Stanisław
  5. Czaja Maria
  6. Faron Zbigniew
  7. Franczyk Józefa
  8. Gorzowski Czesław
  9. Gromala Kazimierz
  10. Hudzicka Anna
  11. Klimek Stefania
  12. Kozielec Zofia
  13. Kurnyta Elżbieta
  14. Kurzeja Henryk
  15. Łazarz Zofia
  16. Majkrzak Marek
  17. Marek Teresa
  18. Mierzwa Janina
  19. Mrówka Tadeusz
  20. Pyrdoł Agata
  21. Rucińska Teresa
  22. Siekierka Teresa
  23. Sopata Irena
  24. Stelmach Stefan
  25. Szczepaniak Maria
  26. Talar Józefa
  27. Wąchała Jan
  28. Wąchała Maria
  29. Więcławek Stanisława
  30. Zbozień Krystyna

Rocznik 1974-1977

Wychowawca:

  1. Adamczyk Maria
  2. Baziak Antoni
  3. Biel Wojciech
  4. Cebula Genowefa
  5. Drabik Danuta
  6. Duda Rozalia
  7. Faron Czesław
  8. Faron Irena
  9. Franczyk Józefa
  10. Gałysa Piotr
  11. Jakób Andrzej
  12. Klag Teresa
  13. Kurzeja Jan
  14. Kurzeja Maria
  15. Kurzeja Zofia
  16. Lizoń Eugeniusz
  17. Łatka Janina
  18. Myjak Michał
  19. Pierzga Genowefa
  20. Pokrzyk Jadwiga
  21. Pokrzyk Małgorzata
  22. Rusnarczyk Zofia
  23. Stec Franciszek
  24. Surma Czesława
  25. Szczepaniak Józef
  26. Tworek Teresa
  27. Udziela Kazimierz
  28. Walkowska Barbara
  29. Wąchała Józefa
  30. Więcławek Łucja
  31. Wnęk Stanisław
  32. Wysopal Stanisława

Rocznik 1972-1975

Wychowawca:

  1. Arendarczyk Antoni
  2. Banach Stanisława
  3. Bober Józef
  4. Chronowska Krystyna
  5. Duda Grażyna
  6. Duda Józef
  7. Górka Jan
  8. Gromala Stefan
  9. Klag Krystyna
  10. Kowalówka Wanda
  11. Kukuczka Stanisław
  12. Kurzeja Józef
  13. Lipień Stanisław
  14. Łazarz Henryk
  15. Majkrzak Stanisław
  16. Maurer Zofia
  17. Mrówka Jan
  18. Rusnarczyk Kazimierz
  19. Wilczyńska Władysława

Rocznik 1971-1974

Wychowawca:

  1. Babik Czesława
  2. Bieniek Teresa
  3. Cebula Irena
  4. Dąbrowski Jan
  5. Gromala Eugeniusz
  6. Janczura Zbigniew
  7. Klimczak Antonina
  8. Klimek Stanisław
  9. Ligas Tadeusz
  10. Myjak Tadeusz
  11. Noworolnik Stanisława
  12. Pazgan Anna
  13. Pogwizd Stanisław
  14. Sopata Stefan
  15. Szajdel Jadwiga
  16. Zaziębło Wanda
  17. Zbozień Stanisław

Rocznik 1970-1973

Wychowawca:

  1. Arendarczyk Maria
  2. Augustyniak Janina
  3. Bobak Antoni
  4. Cebula Antoni
  5. Cebula Maria
  6. Cebula Maria
  7. Cieśla Jan
  8. Duda Henryk
  9. Duda Maria
  10. Franczyk Władysław
  11. Kałużny Stanisław
  12. Kamińska Celina
  13. Kozielec Stanisława
  14. Królicka Rozalia
  15. Majkrzak Zofia
  16. Myjak Krystyna
  17. Myjak Wojciech
  18. Nowak Zofia
  19. Ossowski Jan
  20. Pyrdoł Stanisław
  21. Rozwora Rozalia
  22. Rusnarczyk Henryk
  23. Rzepiel Krystyna
  24. Talar Zofia
  25. Tokarczyk Maria
  26. Wilczyńska Stanisława
  27. Wiśniewska Maria

Rocznik 1969-1972

Wychowawca

  1. Babik Józef
  2. Bednarczyk Stanisław
  3. Bobak Władysław
  4. Cebula Piotr
  5. Dąbrowski Józef
  6. Faron Tadeusz
  7. Franczyk Józefa
  8. Klag Józef
  9. Koza Tadeusz
  10. Kurnyta Jadwiga
  11. Łękawska Danuta
  12. Maciuszek Henryk
  13. Mrówka Stanisław
  14. Nieć Grażyna
  15. Rusnarczyk Tadeusz
  16. Wielosik Józefa
  17. Wnęk Stanisław
  18. Wojtas Zuzanna
  19. Wyrostek Rozalia

Rocznik 1968-1971

Wychowawca:

  1. Babik Janina
  2. Duda Jan
  3. Duda Marta
  4. Faron Krystyna
  5. Gałysa Zofia
  6. Janczura Maria
  7. Koza Jan
  8. Kurzeja Wanda
  9. Leszko Zofia
  10. Łazarz Józef
  11. Myjak Stanisław
  12. Najduch Jan
  13. Pogwizd Kazimierz
  14. Rusnarczyk Jan
  15. Stachoń Mieczysław