Poprzedni Story
Umowa patronacka
Dodano 08 maj 2026
Komentarz: Off
W dniu dzisiejszym została podpisana umowa patronacka pomiędzy Dyrektorem Zespołu Szkół im. św. Kingi w Łącku panią Sabiną Garwol a Firmą Budowlano-Handlową „KOMPLEX-BUD” reprezentowaną przez pana Łukasza Wójcika. Firma objęła swoim patronatem klasy kształcące uczniów w zawodzie technik budownictwa. Celem Patronatu jest podniesienie jakości praktycznego kształcenia zawodowego, nabycie umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz przygotowanie absolwentów do podjęcia zatrudnienia poprzez wspólne inicjatywy. Patron będzie między innymi współorganizował staże uczniowskie, praktyki zawodowe, wycieczki zawodowe, a także udostępni szkole niezbędne materiały dydaktyczne.
Liczymy na owocną współpracę 🙂














